.

Faruxue Мачка Пијат Coasters - Мачка Задник Капчиња Пијат Увеселителен парк Смешно Мачка Задник Форма Мат Абсорбента Милениче Кригла Увеселителен парк Совршен за Кафе Чаш

Faruxue Мачка Пијат Coasters - Мачка Задник Капчиња Пијат Увеселителен парк Смешно Мачка Задник Форма Мат Абсорбента Милениче

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овие се мачка газ форми, ние гарантираме дека ќе ви се допадне овие уникатни мачиња.Кога ќе ги добие, ќе ви се љубовта.Направени на сосема нов unwashed материјали! 100% памук предиво!Рака-хеклани со рака.Секој увеселителен парк е околу 3-4 инчи широка + опашка и теле!.Нашите увеселителен парк големина е 13*13cm, погоден за сите комерцијални видови на чаши и чаши, и совршен за чаши кафе, пијалоци и занает коктели.Рака мие со топла вода, не се грижи за овие мачка дното coasters добивање навлажни, само да се стави тоа во сонцето да се исуши.Користете го овој посебен мачка задник увеселителен парк, многу интересна и смешна.Секоја мачка љубовник ќе сакаат овие. 1. Нашите увеселителен парк големина е 13*13cm, погоден за сите комерцијални видови на чаши и чаши, и совршен за чаши кафе, пијалоци и занает коктели.2. Користете го овој посебен мачка задник увеселителен парк, многу интересна и смешна.Секоја мачка љубовник ќе сакаат овие.3. Направени на сосема нов unwashed материјали! 100% памук предиво!Рака-хеклани со рака.Секој увеселителен парк е околу 3-4 инчи широка + опашка и теле!4. Овие се мачка газ форми, ние гарантираме дека ќе ви се допадне овие уникатни мачиња.Кога ќе ги добие, ќе ви се љубовта it5. Рака мие со топла вода, не се грижи за овие мачка дното coasters добивање навлажни, само да се стави тоа во сонцето да се исуши.

Особините