.

ZKS-KS Нерѓосувачки Челик Телескопски Кат Виткање Закачалка

ZKS-KS Нерѓосувачки Челик Телескопски Кат Виткање Закачалка

DEN 2028.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : смола + челични цевки.Карактеристики : свитлива, простор за заштеда, мини-симпатична.Карактеристики : Оваа облека железнички е разноврсна доволно да ти висат облека за сушење, емитуваше или за екстра привремено чување.Тоа е одлично за бесење влажни палта на дождлив ден или за емитуваше пеглаат алиштата без creasing за нив повторно.Димензии : Должина : 90~140cm, Ширина 49cm, Висина : 100cm.Тежина : 6kg.На производи од нашата продавница има многу карактеристики, повелете да ја посетите нашата продавница да ја посетите други стил производи, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да се поставуваат прашања, ние ќе ви одговори на вашите прашања во рок од 12 часа, ви посакувам среќен живот.Главни карактеристики : погодна за внатрешна и надворешна употреба.Лесно да се свитка и да зачувате простор кога не е во употреба.Пластична обработка и УВ заштита, анти-стареењето.Име на производ : Воздух Shelf Material : нерѓосувачки челик композитни цевка / ABS plastic Style : Поклопецот/Scaling Size : Large Application : Внатрешни работи спалната соба, отворен balcony The производ содржи : 1* сушење rack Kindly Забелешка : 1.Поради светлина, следат и други фактори, мало боја разликата е дозволено.Ви благодариме за разбирањето!2. Сите димензии се изложени на 1-3 см варијација поради различни мерење метод.На производи од нашата продавница има многу карактеристики, повелете да ја посетите нашата продавница да ја посетите други стил производи, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да се поставуваат прашања, ние ќе ви одговори на вашите прашања во рок од 12 часа, ви посакувам среќен живот.

Особините