.

ПЛАНИНАТА МАЖИТЕ Хардверски Додатоци 10Pcs PC8-02 Навој Директно Црево Пневматски Конектор Сите Бакар Метал Брз Приклучок Висок Напон Индустриски Научни Материјали (Б?

ПЛАНИНАТА МАЖИТЕ Хардверски Додатоци 10Pcs PC8-02 Навој Директно Црево Пневматски Конектор Сите Бакар Метал Брз Приклучок

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Заврши Категории, Цврсти И Издржливи, Добра Стабилност, Професионални Алатки Во Индустриска Област, Се Користи Со Алатни Машини И Друга Опрема. 1. Висока цврстина, притисок и експлозија-доказ : Тоа е изработени од месинг, интегрирана, носат-отпорни, и има долг животен век. 2. Никел позлата процес : На никел позлата слој има висока стабилност и може да се спротивстави на киселина и алкално корозија во воздухот. 3. Површината брусење и полирање : на обработка На центар е во голема мера завршена, и на изглед е светла и убава.Ние, Исто Така, Имаат И Други Типови На Лежишта И Додатоци.Ако Имате Потреба Од Тоа, Ве Молиме Контактирајте Со Нас.Име на производ : Надворешен навој директно преку joint Product модел : PCMaximum го издржат напонот : 2 Mpa Pressure опсег : 0-2 Mpa Applicable Температура : -20-100 CUse медиум : air Use црево : СТП цевка, најлон pipe Package се вклучени : 10 Pcs.

Особините