.

26 Парчиња Божиќ Порибување Ознаки Акрилик Писмо Украс Акрилик Украс Подарок Ознаки Порибување на Почетната со 4 Парчиња Акрилик Шепа Украс за DIY Занаети Елка Украс?

26 Парчиња Божиќ Порибување Ознаки Акрилик Писмо Украс Акрилик Украс Подарок Ознаки Порибување на Почетната со 4 Парчиња

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет се вклучени : ќе добиете 26 парчиња акрилик писмо украси и 4 парчиња акрилик шепа украси, пристигне пред-нанижани и е подготвен да се откажам; Повеќето буквите се мали букви, delicately прилог на Божиќ чорапи, исто така, може да се примени за сегашните ознаки акцент на вашите подароци, или додадете ги во вашиот елка, како украси.Цврст и сигурен : овие акрилик азбука умира биле ласерски сече од убаво огледало акрилик; Лесни, мазна и практична; Секоја буква, исто така доаѓа со сина заштитна покривање на предната страна на писмо; Плус јасни заштитни покривки за врати; ве Молиме да користите по кинење надвор од филмот.Големина детали : ширината на овие акрилик писмо украси за занаети мерка околу 1.5-2 инчи, должина мерка приближно 2.5-4.1 инчи, големина одговара на повеќето Божиќ чорапи или Божиќни дрвја, мали димензии, мала тежина, може да се примени за долго време.Елаборат дизајн : акрилик писмо DIY Божиќ украси се опремени со јаже, должината е доволно долго за DIY дизајн, носат дрвени монистра и лакови; Користете ја вашата имагинација и креативност да се DIY вашиот омилен стил; дизајн на огледалото го прави писма виси на Божиќ чорапи изпускам повеќе блескави сјај под рефракција на светлината.Широко се применува : може да висат Божиќ занает резерви на елката, Божиќ чорапи, keychains, прозорци, врати, или камини; Овие украси, исто така, направи убава прекрасна присутни ознаки за деликатна претставува за детето, пријател, сопруг, сопруга или учител за да се направи претставува под твоите дрвја навистина незаборавни; Направат вашиот елка навистина сјај за оваа година со акрил писмо украс.Божиќ атмосфера : Со мазни рабови, и да ја исчистите површината прикажување, украс букви може да се направи украси за Божиќни чорапи и Божиќни дрвја, што во празнична атмосфера.Лесен за користење : Секој акрилик писмо украс и акрил шепа украс се опремени со lanyard, што е погодно за бесење каде што сакате да ги красат.Погоден за : Овие азбука украси за елка се прекрасен начин да декорирате вашиот Божиќ чорапи.Можете да ги користите како подарок ознака, ознака за Божиќ чорапи, дури и како табела декорација, навистина -оркестарот опции се неограничени, убаво за секој член на семејството.

Особините

Material:
mirror acrylic
Color:
as shown in the picture
Size:
as shown in the picture
Package contents:
26 x Acrylic letter ornaments :
4 x Acrylic paw ornaments :
Notes:
Please allow 1-2 mm error due to hand measurement :
The color may exist slight difference due to different screen displays. :
Small items included, please keep away from kids. :