.

Среќен Чорапи Унисекс Битлси Ограничено Издание мулти-боја Подморница ЕП Колекторот е Кутија (3 Пар)

Среќен Чорапи Унисекс Битлси Ограничено Издание мулти-боја Подморница ЕП Колекторот е Кутија (3 Пар)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Донесе среќа и боја на секој агол на светот од 2008 година. За нашите редовни, спортски, облечени, а деца, чорапи, ние го препорачуваме за перење температура од 40°C/104°F. Нашите волнени чорапи и компресија чорапи треба да се мијат на температура од 30°C/86°F. Сите чорапи треба да се претвори внатре кон надвор и белење или пеглање треба да се избегнува.Иако нашите чорапи се трајни, тие ќе трае подолго, доколку тие се чуваат надвор од машина за сушење алишта.

Особините