.

UGG Жените Bailey Лак II Подигање

UGG Жените Bailey Лак II Подигање

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Направени во САД или Увезуваат.Обоена Овчо Крзно (Крзно Потекло : Австралија/Велика Британија/Ирска/Сад/Шпанија).Синтетички единствена.Вратило мерки околу 7.5" од лак.Подигнете отворање мерки околу 13.8" наоколу. 17mm Twinface овча горниот. 17mm овча поставата и insole.Treadlite од UGG outsole за удобност.Топично вода repellency третман.Фиксна сатен лак заедно назад.Sheepkin наредени Класичен подигање со декоративни лакови.Ако сте несигурни која обувка да ги купите, ве молиме следете ги следниве чекори : 1)да се Нацрта права линија, повеќе, отколку вашата нога, на парче хартија.2)Место на хартија и на рамна површина.Застане на линија со вашиот пета и најдолго пети во центарот на линијата.Ако мерење на детето нога, тоа може да биде полесно да се одржи на хартија до нивната нога.3)Место белег на линија на врвот на најдолгата пети и во задниот дел на петицата.4)Повторете ги стапките 1-3 за другата нога.Мерење на растојанието помеѓу марки.Преземање на поголеми од две мерења.

Особините