.

Peepers од PeeperSpecs Жените Stardust Круг Сина Светлина Блокирање Читање Очила

Peepers од PeeperSpecs Жените Stardust Круг Сина Светлина Блокирање Читање Очила

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Увезени.Поликарбонат рамка.Акрилни леќа.Не Поларизирана.УВ 400 Заштита слој.Леќа ширина : 46 милиметри.Леќа висина : 53 милиметри.Мост : 25 милиметри.Рака : 148 милиметри.Peepers Сина Светлина Фокус Леќи се користат за комерцијален печени-во технологијата, кои филтри над 40% од високо-енергетска видливи сина светлина*.Седум Слој Анти-Рефлективен Слој го подобрува контрастот и видна острина* со намалување** рефлексии (на сјајот) на површината на леќите.Уникатен Леќа Бистрина* сите удобност, сите стил, со едвај-има боја.Двоен Анти-Нула Слој за долготрајна заштита.UV400 Заштита блокови 99.9% од UVA/UVB зраци.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Особините