.

ЏЕБ Читање Очила Сина Светлина Блокирање на Компјутер Читателите за Мажи со Здрав Пролет Шарки

ЏЕБ Читање Очила Сина Светлина Блокирање на Компјутер Читателите за Мажи со Здрав Пролет Шарки

DEN 383.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Прилагодливи затворање.Пластична рамка.Акрилни леќа.Не Поларизирана.Леќа ширина : 2.09 инчи.Леќа висина : 1.42 инчи.Мост : 0.67 инчи.Рака : 5.51 инчи. [МЕТАЛ ПРОЛЕТ ШАРКИ ЧИТАЊЕ ОЧИЛА КАРАКТЕРИСТИКИ] : Метал пролет шарки направени од страна на германската технологија, им понуди на сите флексибилност, набитост и комунални сакате и да се стручно се дизајнирани да застане на тестот на времето и може да се отвори поширока од 25 степени кога е потребно.Тоа овозможува поголема удобност за носителите и се повеќе во можност да го издржат секојдневна употреба.Преку тестирање и анализа, тоа е подобро од други пластични пролет шарки. [ЗДРАВ ПРОЛЕТ ЗГЛОБ ДИЗАЈН] : флексибилни и прилагодливи пролет шарки направен од лесен материјал гарантира удобно се вклопуваат.Нашите рамки се изградени со висок квалитет на метал пролет-натоварени шарки, кои се трајни и сигурни.Погоден за повеќето лице форми, лесно може да се прошири нив, бидејќи тие не се ограничени во споредба со традиционалните рамки. [АНТИ-СИНА СВЕТЛИНА ОЧИЛА] : Сина светлина блокирање читање очила за да може ефективно да го блокира сина светлина зрачење емитирана од електронски уреди, како што се сина светлината емитирана од компјутери, паметни телефони, и Телевизори, со елиминирање на замор на очите и главоболки и заштита на видот. [ЧИТАЊЕ ОЧИЛА ЗА ВАШИОТ ИЗБОР] : Модерен читање очила погодна за луѓе на секоја возраст, не само што никогаш нема да излезат од мода, но исто така и цврсти и издржливи.Нашите очила имаат добра зголемување ефект и се погодни за родители, пријатели и себе си.Ќе добиете 1 сина светлина блокирање читање очила, 1 квалитетот случај, 1 спектакл платно, 1 Очила Мозок, 1 мека торбичка (за да се избегне леќа се црта). [ГРИЖЕТЕ се-БЕСПЛАТНО КУПУВАЊЕ] : Во случај на било скршено проблем се случува, контактирајте со нас без двоумење да го реши проблемот до задоволство.ЏЕБ Читање Очила вклучува Не-Кавга 365 Дена Пари Назад.Ќе се грижат за убавина на дивиот свет, ние се грижиме за вас!.

Особините