.

ZXCVB 10PCS се Справи со 2.35/3мм Цилиндрични/Посочи/Т-Облик Cowhide Полирање Мелење Глава 3~12mm Дијаметар (Боја : 3мм, Големина : 2.35 mm(Круг))

ZXCVB 10PCS се Справи со 2.35/3мм Цилиндрични/Посочи/Т-Облик Cowhide Полирање Мелење Глава 3~12mm Дијаметар (Боја : 3мм,

DEN 1020.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

10 PCS се справи со 2.35/3мм цилиндрични/посочи/Т-облик cowhide полирање мелење глава 3~12mm дијаметар.Месо тело со дијаметар : 2.35/3.0 mm.Глава дијаметар : 3/4/5/6/8/10/12mm.Облик : цилиндрични, посочи, Т-облик.Производот се користи : Главно погодни за разни метали, жад, дрво, леано железо, фрлија челик, бакар, алуминиум, мермер, и сл. 10 PCS се справи со 2.35/3мм цилиндрични/посочи/Т-облик cowhide полирање мелење глава 3~12mm diameter Shank дијаметар : 2.35/3.0 mm Head дијаметар : 3/4/5/6/8/10/12mm Shape : цилиндрични, посочи, Т-shaped Product употреба : Главно погодни за разни метали, жад, дрво, леано железо, фрлија челик, бакар, алуминиум, мермер, и сл.

Особините