.

Wokape 8Pcs 4 Чистење Полирање Тркала со 3 Бои Полирање Соединенија Комплет,1Pcs Тексас,1Pcs Фланелен боксери(30 Ply),Жолта Памук(36 Ply),Бел Памук(50 Ply)Полирање на Подлога со 1/4 месо

Wokape 8Pcs 4 Чистење Полирање Тркала со 3 Бои Полирање Соединенија Комплет,1Pcs Тексас,1Pcs Фланелен боксери(30 Ply),Жолта

DEN 431.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

♣ 4, Генерален Зелена : Општи Зелена се користи за да се заврши нерѓосувачки челик со висок сјај огледало како се заврши и за други хард метали но не и за пластика & помек метали како сребро. ★ Wokape 8 Pcs 4 Инчен Чистење Полирање Тркала со 3 Бои Полирање Соединенија Комплет, Вклучувајќи 1 Pcs Тексас, 1 Pcs Фланелен боксери (30 Ply), Жолта Памук (36 Ply), Бел Памук (50 Ply) Полирање на Подлога со 1/4" месо тело за Клупата Grindes ★ ЗОШТО да го одберете НАС?За Полирање Тркала ♣ 1, 【Различни Styel Тркала】 Различни големини за да се задоволат различните потреби.Различни форми и големина направено тоа можно за да стигнат до 99% на дупки.★ ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за Во овој комплет, ќе добиете 4 Парчиња 4 Инчен Полирање Тркала со 3 Pcs Полирање Соединенија.

Особините