.

JUSTDANMING 10 Компјутери Чистење Подлога Полирање Тркала Колекции со 3Pcs Руж Соединение со 1/4 Инчи Рачка, за Колектор, Алуминиум, Челик, Вежба полирање kit (Боја : Бела)

JUSTDANMING 10 Компјутери Чистење Подлога Полирање Тркала Колекции со 3Pcs Руж Соединение со 1/4 Инчи Рачка, за Колектор,

DEN 912.48

Износот
Во форма достапна за нарачката

6 Стил на Полирање Тркала : Ние подготвени 6 различни чистење тркала состанок разни полирање проекти, вклучувајќи ги, Конус, Колона, Печурки, Т-облик Мелење Тркала Главата со 1/4 месо тело.Квалитет на Материјалот : Направен од високо-квалитет на памучна крпа со мека површина и висок мелење ефикасноста!Тие се прицврстени со компактен памук конец, не е лесно да се олабави при чистење!.Чистење Полирање Соединение : Тоа може да емитираат црна ладна светлина после полирање, и осветленост достигнува огледало ниво.Тоа содржи голема анти- 'рѓа и масло компоненти и продолжува анти-' рѓа живот на производот.Погоден за површината брусење и полирање на метал, накит, хардвер, нерѓосувачки челик, алуминиум производи, дрво, пластика, керамика, стакло и часовници.Материјал : памук.Производ description10 Компјутери полски Чистење Комплет со Бела Црвена Кафеава Чистење Руж Соединение за Тркала - Колектор, Алуминиум, Челик, Chrome Specification : Боја : white Buffing Соединение : Бела, Црвена, Brown Material : cotton Size : 1/4inch shank Package Содржина : 1pcs * Печурки во Облик на Wheel1pcs * во Облик на Конус Wheel1pcs * Колона Облик Wheels3pcs * Т-Облик Полирање Pad1pcs * 1/4inch Метал Полирање Подлога Handle1pcs * Бела Руж Чистење Compound1pcs * Црвениот Руж Полирање Compound1pcs * Кафеава Руж Полирање Compound Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Особините

Colour:
white
Buffing Compound:
White, Red, Brown
Material:
cotton
Size:
1/4inch shank
Package Contents:
1pcs * Mushroom Shaped Wheel :
1pcs * Cone Shaped Wheel :
1pcs * Column Shaped Wheels :
3pcs * T-Shaped Polishing Pad :
1pcs * 1/4inch Metal Polishing Pad Handle :
1pcs * White Rouge Buffing Compound :
1pcs * Red Rouge Polishing Compound :
1pcs * Brown Rouge Polishing Compound :
Only the above package content, other products are not included. :
Note:
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. The measurement allowed error is +/- 1-3cm.