.

Rustark 18 Компјутери Избрани Чистење Тркала,4 Волна Почувствува и Најлон Влакна Полирање Тркала Пескарење Чистење Диск Абразивни Тркала со Црна Emery, Браун Триполи, Ген?

Rustark 18 Компјутери Избрани Чистење Тркала,4 Волна Почувствува и Најлон Влакна Полирање Тркала Пескарење Чистење Диск

DEN 623.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

не за пластика & помек метали како злато.48"(12mm)➬Волна Почувствува Полирање Чистење Тркала Подлога : Понесе (16mm); Дебелина(8мм);Дијаметар од 4" (100mm)Функција : ➬Црна Emery : е предмет соединение. ➬Општи Зелена : се користи за да се заврши нерѓосувачки челик со висок сјај огледало како се заврши и за други хард метали но НЕ и за пластика и помек метали.Работи одлично на алуминиум, нерѓосувачки челик, рог & дрво. 【Работат Одлично】Работат Ефикасно : работи одлично на сите типови на проекти : накит, возило, машина,и др.Добро огледало светлина ефект, не е лесно да се нула метална површина.Широко се користи за сечење & подготвува материјали.Нежно притискање на полирање соединенија против волна тркала подлога на висока завршница на сите умира и калапи површината.Погоден за нерѓосувачки челик полирање, бакар, железо и алуминиум и други метални производи, мермер, камен, керамика стакло, мебел полиран, автомобил восок,и др.63"(16mm);дебелина : 0. 【Од суштинско значење Соединенија】 Овие Соединенија се боја кодирани за лесна идентификација на скала од грубата да казна – соединенија ќе изнесам максимален сјај и огледало како завршница на накит и меки метали и, исто така може да се користи за да се заврши потешко метали да огледало како заврши. 【Совршена Комбинација за Полнење】На Чистење Тркала Влошки и Полирање Соединенија се совршено одговараше.★Зошто да го одберете нас?Совршена Комбинација за Полнење : Нежно притискање на полирање соединенија против волна тркала подлога на висока завршница на сите умира и калапи површината.Волна Полирање на Тркалото на Баферот Влошки се направени од природна волна, влакна со добри топлина дисипација, супер еластичен, висока еластичност, висока јачина, долг животен пат.Rustark 18 Компјутери Избрани Чистење Тркала,4" Волна Почувствува и Најлон Влакна Полирање Тркала Пескарење Чистење Диск Абразивни Тркала со Црна Emery, Браун Триполи, Генерален Зелена Соединение за Агол Брусилки★Спецификација за Производ : Име : Полирање визуелниот wheels Quantity : 18 pcs Dimension : ➬Најлон Влакна Полирање Тркала Абразивни Пескарење Чистење : Надворешниот Дијаметар од 4"(100mm);Внатрешен Дијаметар 0.Работат Ефикасно : Совршено се Користат за Полирање, Сечење, Шанса, Чистење, Поправка, Обновување, Обновување и сл. 【Премиум Абразивни Тркала】 Најлон Влакна Полирање Тркала изработени од најлон влакна, трајни и носат-отпорни, добра еластичност и висок мелење ефикасност.Прави Полирање Лесно.➬Браун Триполи : се користи за сечење и отстранување.Широко се користи за Враќање на Месинг, Чистење на Мебел, Полирање Накит, Сечење Трнлив Нерѓосувачки, кои Работат на Авто Тело, Шанса Површината, Glossing Метал, Чистење на Стакло, Поправка на Леано Железо и така натаму.

Особините