.

Шише зелена sequins везови разубавувањето средување на големо на Индискиот sari граница saree ткаенина намали од 9 двор злато изработката шиење лента декоративни костим л?

Шише зелена sequins везови разубавувањето средување на големо на Индискиот sari граница saree ткаенина намали од 9 двор

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Боја : Шише Зелена, Злато; Материјали : Свила Ткаенини; Width : 2.5 инчи.Нашите везови алатници може да се користи за фестивал сезона изработката.Онлајн продавница на везови скратува и лента за празнична носат.Користете го нашиот прекрасен вез laces за било шиење проекти.На оваа листа се продава комплетно се тркалаат (9 двор).Шише Зелена и Злато Извезени дизајнер Ткаенина Скратува на Шише Зелена база свила ткаенини, што е приближно 2.5 инчи широка.Оваа прекрасна Чипка може да се користи за дизајнирање стилски блузи, shrugs, здолништа, tunics, празнична облека, свадба носат и фустани. ♣♥♥➤➤➤➤Овој оглас се продава Комплетно се Тркалаат (9 двор).➤➤➤➤♥♥♣ ➤➤Мерења : околу 2,5 инчен широк ➤ ➤ Код-Wtri6540 Овој прекрасен чипка намали е одлична за било шиење и занает проекти.Совршен разубавувањето за свадба фустани или за било добро празнично расположение облека.Нашите чипка ќе додадете мистика на вашиот ткаенина, можете да ја користите оваа чипка сам или да додадете со други laces да се создаде нов уникатен дизајн за, било на вашиот проект : ➤фустан граница, dupattas, марами и превези ➤headband, капи ➤табела тркач, завеси ➤накит одлуки, ➤за правење на DIY појас ➤книга обврзувачки разубавувањето, ➤дизајнирање стилски блузи, ➤половината појас да одговара на вашиот обична облека ➤shrugs, здолништа, tunics, ➤празнична облека, свадба носат, фустани ➤Циганин, Boho, Бохемски Етнички носете, tunics и salwar/Kurtis. ➤Облагородување вашиот спојки purses ➤исто така, Може да бидат инкорпорирани за дизајнирање на уметнички дела/ракотворби, артефакти, ѕид оркестарот (до вашата креативност) !. ➤➤ Совршен за подарок обвивката.➤➤ Време на испорака : 3-5 дена насекаде во светот со стандардни превозот. ➤ ➤ Ве молиме имајте во предвид : Било царински давачки или локалните даноци клиенти во земјата се на одговорност на клиентот. ♥♥♥Таму може да има некоја разлика во бојата се должи на осветлување и поставки на екранот.♥♥♥ Добредојдени се сите прашања и повратни информации.

Особините