.

4PCS Јадење Четка во Собата на Кујната за Чистење со Четка за Аглите и Рабовите Шише Бања инјекциска смеса Чистење Четки Потоне Четки со Рачка за Чистење Мали Простор

4PCS Јадење Четка во Собата на Кујната за Чистење со Четка за Аглите и Рабовите Шише Бања инјекциска смеса Чистење Четки

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Сад четка е направен од високо квалитетни пластични,обновливи и здрав,не-токсични,тоа може да се чистат тешко области и тврдоглави дамки.Големина : Перење до четки големината на должина е околу 26cm/10.2 инчи,е разноврсна во домаќинството користи и може да донесе многу погодности за вашиот живот.Карактеристика : 360°агол за чистење со четка ќе се чисти тешко места,особено за чистење тврдоглав dirties и е тешко да се стигне до пукнатини и bottoms.Функција : Кујна четка може да се чистат лонци, тави и јадења.Заштедите драгоцено време и напор со лесно кујна расчистување,давајќи ви удобно користење искуство.Широка употреба : за Чистење со четки е идеална алатка за чистење на садот, тави,тоне, бања,рамна тоалет,агол,ќебе,flowerpot,шише и други апарати за домаќинство чистење.Карактеристики : Материјал : Plastic Size : 26cm/10.2 inches Color : Како слики show Quantity : 4 PCSFeatures : 1 : Чистење со четка може да се чистат нежно, но темелно,и може да достигне тешко places2 : Кујна четка може да се заштити вашите раце,да се намали контакт со валкана вода, масло.3 : тенки четки може да се чистат слободно во тесен простор,особено на дното на шишето.4 : пример, перење на садови четка е добар помошник за да се исчисти кујна,бања,дневна roomand,итн.Пакет се вклучени : 4 Pcs Јадење Четка.

Особините