.

Прозорец за Чистење со Четка Пол 7.5 m со Телескопски на Продолжена Рачка Род Брише исто така Погоден за Висока Стаклена Фасада Sunroom Надворешниот Ѕид

Прозорец за Чистење со Четка Пол 7.5 m со Телескопски на Продолжена Рачка Род Брише исто така Погоден за Висока Стаклена

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

енергија управувано, долги, вода фед четка пол. 30cm дијаметар диск четка, агол степен може да се прилагоди со пресврт орев.алуминиум телескопски пол, должина може да биде прилагодена од 2.1 да 7.5 метри.контрола кутија содржи транспорт на прекинувач и моторни прекинувач, одговара за 100~240 V AC изворот. 1.3 м вода вшмукување цевка со филтер екран, може да се стави директно во вашиот кофа вода.

Особините