.

JIDOANCK Младата Силикони Четка за заби Поставите 360 степени Чистење Стоматолошка Заштита Преносни Бебе Јазик Четка за Заби Комплет за 0-18 Месеци Бебињата Морков

JIDOANCK Младата Силикони Четка за заби Поставите 360 степени Чистење Стоматолошка Заштита Преносни Бебе Јазик Четка за

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

????Дизајниран со мека четка главата и против пролизгување рачка, бебе четка во собата е погодно за да зафат и може да се чистат бебе забите 360 степени и се грижи за вашето бебе е здравјето на забите. ????Четката е мал и одговара на бебе уста форма за да се избегне повреда при чистење на уста.И преносни прашина маска да може ефективно да се обезбеди четка за заби поставите чисти и здрави, и тоа може да биде, исто така, варени да се направи тоа најсигурно за бебето да се користи. ????Бебето четка во собата е направен од премиум силикони. ????Должината на јазикот со четка е 8.8 cm и неговата ширина е 1.3 см.Должината на бебето четка за заби е 8.8 cm и неговата ширина е 1cm. ????Тоа е многу погодна за бебиња од 0-18 месеци.

Особините