.

Colcolo 2 Парчиња Дрвени Бричење Поставена Четка W/Дрво Бричење Сапун Сад за Мажи

Colcolo 2 Парчиња Дрвени Бричење Поставена Четка W/Дрво Бричење Сапун Сад за Мажи

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Долга рачка за лесно користење.Висок квалитет на четка за бричење.Доаѓаат со дрво бричење сад, лесен за употреба и созд пенливата.за салонот, дома, лична и професионална употреба.Густа коса.Опис : - Висок квалитет четка за бричење. - Густа коса. - Долга рачка за лесно користење. - Дојде со дрво бричење сад, лесен за употреба и созд пенливата. - за салон, дома, лична и професионална употреба.Спецификација : - големина на Четката : прибл. 10x4cm/ 4x1.6 инчен - Сад големина : прибл. 8x8x4cm/ 3.2x3.2x1.6 инчен - Материјал : Wood Package Вклучува : 1 Парчиња Бричење Bowl1 Парчиња Четка за Бричење : ве Молиме овозможи 1-2cm(0.4-0.8 инчен) големина на разликата се должи на мерење.Ви благодариме!.

Особините

- Brush size:
approx. 10x4cm/ 4x1.6 inch
- Bowl size:
approx. 8x8x4cm/ 3.2x3.2x1.6 inch
- Material:
Wood
Package Includes:
1 Pieces Shaving Bowl :
1 Pieces Shaving Brush :
Please allow 1-2cm(0.4-0.8 inch) size difference due to measurement. Thank you! :