.

litthb 3-во-1 Бричење Четка во Собата, Влажни Бричење Сет за Мажи, со Четка и Носителот Бричење Сапун Сад, Лесен и Брз, Погоден за Мажите Брада Грижа за Полнење

litthb 3-во-1 Бричење Четка во Собата, Влажни Бричење Сет за Мажи, со Четка и Носителот Бричење Сапун Сад, Лесен и Брз,

DEN 2260.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

*ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ : Доаѓа со 3-во-1 мултифункционален бричење комплет, вклучувајќи 1 сапун сад, 1 бричење четка и 1 бричење решетката.Да се ослободи од случајни бради и чувајте ги убава. *МОДЕРЕН ДИЗАЈН : убава жилет носител е направена од акрилик лист за да се спречи рѓа.Тоа е едноставен и практичен.Вклучувајќи сапун сад, исклучителна мода, совршен лак, парична казна полиран мазност, силно чувство на квалитет и мистериозна мат црна боја. *НАЈЛОН ЧЕТКА : Тоа е високо-крај синтетички најлон четка за бричење, ако не ви се допаѓа мирисот на косата, ова е добар избор.Материјал на четка не предизвика штета на животни. *ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Ако сакате да го дадете бричење одговараат како подарок на својот татко, брат, дечко или сопруг, ова ќе биде идеален избор!. *СОВРШЕНА ПО-ПРОДАЖБАТА на:Ние ви обезбеди со 3-месечен гарантен.Ако наидат на проблеми во текот на процесот на купување, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа.Нашите бричење четка е многу убава и лесно може да одговара на бања декорација.Ова подесување е многу погоден за почетници или оние кои сакаат да се купи исклучителна подароци.Име на производ : четка за бричење setcolor : black Product материјал : акрилик лист, вештачки влакна wool Beard големина на четката : 10см/3.94 во*5cm/1.97 in Bubble сад големина : 9cm/3.54 во*4cm/1.57 in Bracket димензии : 12cm/4.72 во*7cm/2.76 in Product тежина : 150g Packing информации : четка за бричење*1+сапун сад*1+бричење багажник*1 If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот услуга по продажбата тим, ние нудиме 3-месечна гаранција за квалитет.забелешка : големината е мерени рачно, не може да биде грешка од 0 до 2 cm, што е нормално.Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Особините