.

GPPZM Микрофибер Четка Тврдо Кат Влошки и Нерѓосувачки Челик се Справи со Наставката

GPPZM Микрофибер Четка Тврдо Кат Влошки и Нерѓосувачки Челик се Справи со Наставката

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

★Дизајн : Едноставност е карактеристика на живот.Производите ви помогне да се ослободи од тежок работа. ★Модерен дизајн и висок квалитет на материјали се осигура вашата долгата употреба на времето и хуманизирано лост дизајн, така што лесно може да се справи со дамки на подот. ★Материјал : не ' Рѓосувачки челик е издржлив и има добра отпорност на корозија и отпорност на топлина.Тоа е многу погодно.Фини влакна се меки и цврсти, со добра апсорпција на вода и отпорност на триење.Високо квалитетни пластични материјали обезбеди долгорочна употреба. ★Детали : Супериорен вода апсорпционен капацитет ефикасно чистење, погоден за сите видови на подови.Дршката дизајн го прави тоа поудобно да се користи. ★ Низок напор лост дизајн го олеснува процесот на истиснување на влага.Боја Класификација : Green Rod должина : 90 cm ~ 130 cm Size : 34 cm * 14.5 cm Rod материјал : не ' рѓосувачки steel Mop материјал : fiber Tips : ве Молиме проверете на стоки во периодот по приемот на стоката.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време.Избегнувајте четка спална соба, кујна, бања крст-користење, не се спречи бактериски раст.Бидејќи на четка е сосема нов, ве молиме да се впие сите со вода пред да го користите, присилува на тоа надвор и го користат.По користење на четка, ве молиме да се стави го на ладно и суво место.На четка може да се чистат со вода.Не користите корозивни течности како што се средства за дезинфекција.Добредојдовте на нашата продавница и да купите нашите специјално дизајниран за квалитет на производите.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе обезбеди помош во секое време.Спин Кофа и Четка ви дава способност да се контролира количеството на вода се нанесува на подот, полесно wringing, и побрзо сушење на подови.Овој комплет вклучува две дополнителни refills.

Особините