.

GANFANREN шминка Четка Поставува Премиум Синтетички Дрво се Справи со Лицето и Окото Четки за основање, Прав, Concealers, Руменило и Сенки

GANFANREN шминка Четка Поставува Премиум Синтетички Дрво се Справи со Лицето и Окото Четки за основање, Прав, Concealers,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Удобно се справи со дизајн.Лесен за употреба и преносни.Мека и свиленкаста на допир,четки се густи и во облик на добро.Лесно и убаво стокмено да се вклопуваат фондацијата, прав, moisturizers и primers беспрекорно во вашата кожа.За контролирано сенката за очи апликација и исто така може да се користи за да се вклопуваат сенката за очи make up.Основна шминка четка.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Удобно се справи со дизајн.Лесен за употреба и преносни.Мека и свиленкаста на допир,четки се густи и во облик на добро.Лесно и убаво стокмено да се вклопуваат фондацијата, прав, moisturizers и primers беспрекорно во вашата кожа.За контролирано сенката за очи апликација и исто така може да се користи за да се вклопуваат сенката за очи make up.Основна шминка четка.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Сочинуваат Голем Меки Убавина Прав Голема Руменило Пламен Четка Фондацијата Козметички Tool Description : 100% Сосема Нов и висок quality Perfect за професионална употреба или лични use Help да се направи скапоцени козметички во кратко време.Користете Област : Лице,Образите,Фондацијата Четка итн.Мека и comfortable The четка е мека и удобна.

Особините