.

Агол Четка и Пати Од Лице во #2.5 СРЕДЕН ТЕН

Агол Четка и Пати Од Лице во 2.5 СРЕДЕН ТЕН

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Создадете БРЗ, ЕДНОСТАВЕН око изгледа како никогаш досега!со овој V облик на Агол Четка Око Stamper (#1 на алатка за лесно сенка сместување) со око сенки во Капакот Од Лицето.ПЕЧАТ НА сенка или лагер користење на V облик четка крајот, тогаш флип на smudger страна да се вклопуваат и да насочите.Лесно се применуваат остатокот од вашата шминка за ПОМАЛКУ ОД 5 МИНУТИ, во секое време, насекаде.МИНЕРАЛНИ формули се надополнуваат СИТЕ тонови на кожата и возрасти : paraben-free, мирис-бесплатно, глутен-бесплатно, дерматолог за да се тестираат.Направени во САД и никогаш не се тестираат врз животни.Креирате потпис изглед со Woosh е НАЈДОБРО ПРОДАВАН V облик на ОКО ЧЕТКА и САМО ШМИНКА ПАЛЕТА со секој шминка точка ви е потребно за целосна лице + патување четка во собата.

Особините