.

Шминка Четка Поставува 13 Шминка Четка Поставите Почетник Шминка Алатки Целосен Сет Сенката За Очи Четка Фондацијата Четка За Руменило Лабава Во Прав Со Четка Шмин?

Шминка Четка Поставува 13 Шминка Четка Поставите Почетник Шминка Алатки Целосен Сет Сенката За Очи Четка Фондацијата Четка

DEN 1056.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

★ Изберете висок квалитет на косата, влакната на косата, мека и еластична четка, удобно да се допре,Со природна шминка, создаде непречено и прецизен ефект, вашата шминка е добар помошник. ★ Силна алчни способност, единствен во прав, не е лесно да се откажат во прав, може да се постигне подобро врвот ефект. ★ Волуменот на косата е дебел, на врвови се тенки, мека и мазна, бојата е модерен, и во прав е многу силна. ★ Професионални појавување, професионална шминка учителите треба да ги исполнуваат шминка потреби, научни појавување да ги задоволи потребите на секоја шминка чекор. ★ 13 Шминка Четка Поставите Почетник Шминка Алатки Целосен Сет Сенката За Очи Четка Фондацијата Четка За Руменило Лабава Во Прав Со Четка Шминка Четка.Име на производ : Шминка Brush Color : green Brush материјал : animal hair Category : 13 pieces Efficacy : beauty Suitable за кожа : all Beauty Алатки Категорија : Обраснат Убавина Makeup Specification Тип : Portable Handle тип : долго pole Beauty различни алатки : убавина tools Various убавина алатки : шминка алатки set Hello!Добредојдовте на нашата продавница!МОЖЕТЕ ДА го МОЛАМ ОСТАВЕТЕ 5 ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ FEED ВРАТИ ЗА US.By на патот, ако ви се допаѓа нашата продавница, ве Молиме додадете нашата продавница до вашите Омилени.Прашува : ➤ не вклучува декоративни елементи прикажани во производот фотографија.➤ Времето за испорака е 15-25 дена, Ако сеуште не може да ги примите вашата нарачка по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.➤ Благодарение на рачни мерења на локации, може да има некои грешки, ве молиме овозможи 3-5cm разлика, ви благодарам.➤ Бидејќи центарот на вниманието и различни луѓе имаат различни сфаќања за боја, може да биде одредена боја, но во разумни граници, ве молиме бирајте внимателно.➤ Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме, нашата продавница има различни стилови и бои, можете да одат на мојата продавница за да ја видите.➤ Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со висок квалитет на производите, Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил за да го решат проблемот.

Особините