.

Malacetic Влажни Брише Сува Бања 5 x 7 Брише 100ct

Malacetic Влажни Брише Сува Бања 5 x 7 Брише 100ct

DEN 914.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Derma Pet Mal Acetic Влажни Брише/Сува Бања се наведени за чистење на или околу набори на кожата : perianal, preputial perivulvar, усна, уво, нозе, нос, финансиери и други саканата области.За употреба на кучиња и мачки.

Особините