.

Earthbath Зелен Чај & Awapuhi Миленичиња Чешлање Брише - Безбедно да ја Избрише секоја солза од Нечистотија и Мирис, Алое Вера, Витамин Е, Добро за Кучиња & Мачки - 100 Брои, (Пак?

Earthbath Зелен Чај & Awapuhi Миленичиња Чешлање Брише - Безбедно да ја Избрише секоја солза од Нечистотија и Мирис, Алое

DEN 612.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Безбеден за секојдневна употреба за сите животни над 6 недели старост.Знаете Она што се Добива : Earthbath шампони се произведени без суровост и направени во САД со природни и органски состојки и без вештачки бои.

Особините