.

Petpost | Чешлање Брише за Кучиња - Large, Deodorizing Брише со Мирис на Цреша - 70 Ултра Мека Памучна Влошки во Чистење Решение

Petpost | Чешлање Брише за Кучиња - Large, Deodorizing Брише со Мирис на Цреша - 70 Ултра Мека Памучна Влошки во Чистење

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

♦ НАЈДОБАР БАЊА БРИШЕ за кучиња со валкани палта, чувствителна кожа, суви од крзно, или непријатни мириси.На supercharged решение е совршен за чистење, дури и filthiest pup!. ♦ КОКОС ЕКСТРАКТИ & ALOE имаат природно смирувачки својства, кои се одлични за вашето куче е чувствителна кожа и крзно!. ♦ ЛУКСУЗНО МЕКА ГОЛЕМИ ПАМУК БРИШЕ прави чистење на вашето куче лесно.Кажете збогум на неуредна шампони, тешко да користат спрејови и несреќни кученца!. ♦ НАПРАВЕНИ ВО САД од страна на еколошки свесни домашно милениче company.By користење на сите природно изведен состојки и рециклираат пакување, Petpost активно бара начини да се намали нашата меморија, така да нашите производи може да бидат здрави и да се земјата и вашето куче. ♦ 100% СРЕЌЕН ПЕС ГАРАНЦИЈА Ако Petpost Куче Чешлање Брише не работат подобро од други куче средства за чистење, *или ако вие или вашето куче едноставно не ми се допаѓа* ние ќе го замени или да ви даде 100% од вашите пари назад, без прашања праша.Yes - ние навистина сме дека сигурни дека вие и вашето куче ќе љубовта овој производ.Мирис : Цреша.

Особините