.

Furbliss Хигиенски Милениче Брише за Кучиња & Мачки, Чистење Чешлање & Deodorizing Противалергиски Дебели Брише со Сите Природни Deoplex Дезодорант од Vetnique Лаборатории

Furbliss Хигиенски Милениче Брише за Кучиња & Мачки, Чистење Чешлање & Deodorizing Противалергиски Дебели Брише со Сите

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

АЛКОХОЛ СЛОБОДНО - Противалергиски, и слободни од parabens, алкохол, и груби хемикалии безбедни за куче или мачка, одличен прилог на вашето домашно милениче чешлање рутина.ЧИСТЕЊЕ БРИШЕ - Со алое вера, витамин Е, природно е на книгите deodorizers, и кожата климатизери.Одлично за патување или за секојдневна употреба.ЕЛИМИНИРА МИРИС - Пријател на чувствителните области уште елиминира тешки мириси, одлична за тоа stinky и валкани куче или мачка.ИЗДРЖЛИВИ КУЧЕТО & CAT БРИШЕ - Дебели, мека, & нежно премиум влажна крпа брише се подобро од користење на бебето брише, бидејќи Furbliss Милениче Брише се дизајнирани со кучиња и мачки во умот.FURBLISS ЧЕШЛАЊЕ - Мулти-цел се користат сите над телото, вклучувајќи шепи, лицето, ушите, стомакот, & заден крај.Се користи за секојдневна хигиена како капење избрише за да се задржи вашата чисти & мирис своите најдобри!.Одржување на вашето домашно милениче се чисти, никогаш не било полесно!Нашите Furbliss Чешлање Брише се совршен избор за рутински чистење на кучиња и мачки.На противалергиски формула содржи сите природни состојки, вклучувајќи и Витамин Е, Алое, и Кожата Климатизери да се задржи вашето домашно милениче грб сјајна и здрава.Тие, исто така, содржат Deoplex, на ензимски дезодорант да се елиминира непријатните мириси помеѓу бања време.Овие се ултра-дебел влажна брише се нежни доволно за секојдневна употреба, што го прави бриз да се чисти лица, шепи, и сè во-меѓу!.Се повлече јасна пластични размавта отвори & извадете ги од пакетот.Нежно чисти крзно & кожата.Батали ги во ѓубре по употребата.Безбеден за секојдневна употреба целиот домашно милениче тело, вклучувајќи шепи, грб, лицето, ушите, стомакот, и заден крај.Имајте цврсто затворена кога не е во употреба за да се спречи сушењето.

Особините