.

Лифт-Сите 5 ft Челик Окото и Окото 1/2 во Дијаметар Челичното Јаже Прашка - 12EZEEX5

Лифт-Сите 5 ft Челик Окото и Окото 1/2 во Дијаметар Челичното Јаже Прашка - 12EZEEX5

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лифт-Сите 5 ft Челик Окото и Окото 1/2 во Дијаметар Челичното Јаже Прашка - 12 EZEEX5. Со челична конструкција, ова окото и окото челичното јаже прашка помага да се одржи до тешки употреба.Употреба во местење и подигнување на апликации. 1/2" Јаже Дијаметар.

Особините