.

Ohaha Мелење Машина 1mm Кол 7x7 20 МИЛИОНИ Долго Нерѓосувачки Челични Јажиња Кабел W 20pcs Челичното Јаже Алуминиум Ракав

Ohaha Мелење Машина 1mm Кол 7x7 20 МИЛИОНИ Долго Нерѓосувачки Челични Јажиња Кабел W 20pcs Челичното Јаже Алуминиум Ракав

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Име На Производот : Не 'Рѓосувачки Челик Жица Кабел;Материјал : Не' Рѓосувачки Челик.Боја : Сива;Тип : 7x7. Кабел со Дијаметар : 1mm / 0.04";Вкупна Должина : 20 МИЛИОНИ / 65.6 Ft.Net Тежина : 86g.Пакет Содржина : 1 x Нерѓосувачки Челик Жица Кабел,20x Wire Јаже Алуминиум Ракав.Одлично за дигалки, кревање, обврзувачки,и синџир, мелница, итн.

Особините