.

NHL Каролина Урагани Можноста да се Види

NHL Каролина Урагани Можноста да се Види

DEN 1198.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Смола.Официјално лиценцирани тим логото младите големина види.Случајот е 1 5/8 Инчи широка, dial дијаметар од 1-Инчен.Пластична смола случај и нерѓосувачки челик завртки назад со полиуретан гума за на рака.Miyota кварц движење (377 батерија).Ограничен доживотна гаранција.Покажуваат вашиот тим бои со Logo Art Можноста Голема Дете се Види.Го види случај, рамки и леќа се направени од пластика.Координативното шарени рака е направен од полиуретан.Тимот да се прикажува логото смело во центарот на штрек.Се одликува со прецизност Miyota кварц движење и има час, минута и секунда раце.Отпорен на вода.Ограничен доживотна гаранција.

Особините