.

NHL Лос Анџелес Кралевите Можноста да се Види

NHL Лос Анџелес Кралевите Можноста да се Види

DEN 1198.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Смола.Официјално лиценцирани тим логото младите големина види.Случајот е 1 5/8 Инчи широка, dial дијаметар од 1-Инчен.Пластична смола случај и нерѓосувачки челик завртки назад со полиуретан гума за на рака.Miyota кварц движење (377 батерија).Ограничен доживотна гаранција.Покажуваат вашиот тим бои со Logo Art Можноста Голема Дете се Види.Го види случај, рамки и леќа се направени од пластика.Координативното шарени рака е направен од полиуретан.Тимот да се прикажува логото смело во центарот на штрек.Се одликува со прецизност Miyota кварц движење и има час, минута и секунда раце.Отпорен на вода.Ограничен доживотна гаранција.

Особините