.

Плоштад Десерт Куп - 5.5 унца - 350 Брои - Лажици Вклучени - Јасно Пластика - Големи Мезе Куп-Високи Десерт Куп-Дегустација Куп - Parfait Куп-за Еднократна употреба или за пов?

Плоштад Десерт Куп - 5.5 унца - 350 Брои - Лажици Вклучени - Јасно Пластика - Големи Мезе Куп-Високи Десерт Куп-Дегустација

DEN 3639.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

ВРВЕН КВАЛИТЕТ И DURABILTY : Нашата 5.5 Плоштадот Десерт Чаши се направени на кристално јасно тешко издржлива пластика.Можете да бидете сигурни дека сте ги прима вашите пари е достоен со овие РАЗЛИЧНИ елегантен пластика десерт чаши.Не заборавајте најдобриот дел - тие доаѓаат со ПОЈАВУВАЊЕ ЛАЖИЦИ па вие не мора да се грижите за обезбедување на вашите пријатели и семејство со дополнителен прибор, како што веќе се згрижени!СЛУЧАЈ НА 350. Производ Димензии : 2" x 2" x 3".МУЛТИ ЦЕЛ : светне секоја прилика или партија со овие Мулти-Цел и Сигурен служат чаши.Овие расположливиот десерт чаши или може да биде брзо наредени и да отстранува или лесно печете надвор и да се користи.ИДЕАЛЕН ЗА СИТЕ OCCASSIONS : Овие ОКО ФАЌАЊЕ 5.5 оз плоштадот десерт чаши се одлична за употреба во било кој тип на пригода, од родендени до дома партии да свадби или снег!Овие мезе чаши, исто така може да се користи за да им служи ништо од десерти да мезиња да грицки, како чипс и пуканки!Се сеќавам, лажици се вклучени!.ЕКОЛОШКИ БЕЗБЕДНО : Оаза Креации " производи се сите BPA Free и Еко Пријателски, вклучувајќи ги и овие СТИЛСКИ домот плоштадот десерт чаши.Овие располагање мини десерт чаши се перат, еднократно, freezable, за еднократна употреба, и да се рециклираат.ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : Вашето задоволство е од огромна важност.Оаза Креации нуди 100% пари гаранција за враќање на политика во рок од 30 дена од денот на купувањето.

Особините