.

Дрво-Слободен Честитки Folksy Микро Флорални од страна на Школка Rummel 16 Унца Подмолна Патник Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи Слама

Дрво-Слободен Честитки Folksy Микро Флорални од страна на Школка Rummel 16 Унца Подмолна Патник Двојно Ѕидови Кул Чаша

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Квалитетот 16 унца двојно ѕидови акрилик кул чаша со обновливи слама.BPA Free и Предлог 65 согласност.За ладни пијалоци само - отпорен на кондензација.Миење на рацете се препорачува.Тешко да се најде Folksy Микро Флорални уметност од страна на Мишел Rummel.Дрво-Слободен Честитки стреми да се користи најмногу еко пријателски материјали и процеси е можно.Печатени и собрани во САД, Дрвото-Слободен Честитки 16 Унца Подмолна Патник Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи Слама е vibrantly печатени со е тешко да се најдат Цветни тематските уметност од страна на Мишел Rummel и е одлична за секојдневна употреба.Тоа е обновливи затоа елиминирање на било расположливиот хартија или styrofoam куп отпад.BPA free и Предлог 65 согласност, оваа прекрасна и издржливи акрилик Кул Првенство доаѓа со обновливи слама, отпорен на кондензација и има 16 унци на вашиот омилен ладни пијалоци; миење на рацете се препорачува.Ова го прави совршен подарок или сувенир за секојдневна употреба.Зачувај дрвја, се шири радост, купи Дрвото-Слободен Земјата-Пријателски Подарок денес.

Особините