.

Дрво-Слободен Честитки Валентина Рамос Туш на Радост Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи Слама, 16-Унца

Дрво-Слободен Честитки Валентина Рамос Туш на Радост Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи Слама, 16-Унца

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Квалитет на 16-унца двојно ѕидови акрилик кул чаша со обновливи слама.BPA Free и Предлог 65 согласност.За ладни пијалоци само - отпорен на кондензација.Миење на рацете се препорачува.Туш на Радост тематските Валентина Рамос уметност.Живеат одржливо значи е свесен дека мал избори може да има големо влијание врз животната средина.Печатени и собрани во САД, Дрвото-Слободен Честитки Подмолна Патник Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи Слама е vibrantly печатени со тешко да се најде Валентина Рамос уметноста на 100 проценти пост потрошувачите рециклираната хартија, и е одлична за секојдневна употреба.Тоа е еднократно, затоа елиминирање на било расположливиот хартија или Styrofoam куп отпад.BPA free и Предлог 65 согласност, оваа прекрасна и издржливи акрилик Кул Првенство доаѓа со обновливи слама, отпорен на кондензација и има 16 унци на вашиот омилен ладни пијалоци.Миење на рацете се препорачува.Подмолна Патник Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи Слама го прави совршен подарок или сувенири.Зачувај дрвја и да се шири радост, купи Дрвото-Бесплатен дар денес.

Особините