.

Пожарникар Патување Кригла Пензионирање Првенство

Пожарникар Патување Кригла Пензионирање Првенство

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ова има 14 oz вредност на течни и доаѓа со лесен-зафат се справи и палецот одмор.На заострените дното се вклопува во стандардна чаша носителот.Капак има слајд отворање и чудни пиење површината.Изработени од нерѓосувачки челик за издржливост.Бидејќи тоа е направена од нерѓосувачки челик тоа не е микробранова безбедно.Дебела ДВОЕН ЅИД помага да се задржи топли пијалаци топли и ладни пијалоци ладно многу подолго од просекот кригла.Сликата е испечатен само со највисок квалитет сублимација мастила и печатење техники за да се обезбеди траен печати.Капакот е машина за миење садови безбедно и да се загрози отпорни.ЗАБЕЛЕШКА : Овие не се "официјално" се одобрени како машина за миење садови безбедно со нашите продавач, иако имаме ги извршувате преку стотици пати, со никакви проблеми.Рака мие е официјална препорака за чистење.Апсолутно љубов на својата цел или контактирајте не и ние ќе го направи тоа право.Вашето задоволство е 100% гарантира.

Особините