.

Тропски Остава Црвена Лубеница Лаптоп Рамо Гласник Торба Случај Ракав за 13.4 Инчен 14.5 Инчен Лаптоп Лаптоп Случај Лаптоп Briefcase Бизнис Briefcase за Мажи Жени

Тропски Остава Црвена Лубеница Лаптоп Рамо Гласник Торба Случај Ракав за 13.4 Инчен 14.5 Инчен Лаптоп Лаптоп Случај Лаптоп

DEN 863.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Издржлив Материјал : Направен од висок квалитет на платно и дебел метал патент puller, метал тока.Нашите торба е силен и издржлив да ја користите.Удобноста & Погодност : Нашата лаптоп торба е светлина и лесно да се носат, Компактен торба за лаптоп опремени со отстранлив и прилагодливи рамо, рака, рака тока може да бидат скриени.Надгради Заштита : супер меки кадифени поставата опкружен сите торба вклучуваат патент раб.Заштитува од удари, прашина, гребнатини, scuffs, и други штети.Уникатен Дизајн : Нашата специјална патен торба за лаптоп да те направи уникатен.Може да се користи како моден предмети за секоја прилика.Стилски и функционално, ова е еден убав подарок идеја за роднини и пријатели.Димензии : 11x14.5x1.2in (Dxšxv) може да се одржи 13.4 во-14.5 во лаптоп.

Особините