.

Смола Торба за на Рака 23.6/60см, Акрилик Чанта Торба Синџир на Рамо, Рака Замена, Ретро Акрилик Чанта Справи со Рака за Presbyopia Торба, Жените Чанта Декорација Синџир Чант

Смола Торба за на Рака 23.6/60см, Акрилик Чанта Торба Синџир на Рамо, Рака Замена, Ретро Акрилик Чанта Справи со Рака за

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Висок Квалитет Смола Материјал】Направени од смола и алуминиумски прстен токи.Смола прстен токи е густа и цврста, со одлична изработка, ретро стил, совршен за presbyopia торба. 【Уникатен дизајн, пронаоѓа во потрага】комбинација на акрил и метал, ретро и домот; издржлив и удобно; и покреативни од кожа чанта за на рака, полесни од други метални торба синџир, со чувство на свежи и рафинирани, исклучително уникатен. 【Совршена должина】Вкупно синџир должина е 23.6 инчи(вклучува 2 токи), широк 18.6 мм, оваа должина не само доволно долго за да се одржи со раката, но, исто така, може да се обеси преку рамото.Тоа го прави вашата торба сосема поинаков изглед и повеќе стануваат најатрактивни. 【Одлична за DIY рачно изработени додаток】Лесен за употреба и разновиден, се прилепува одговара торба прстени до 0.2" (5 милиметри) во дебелина или помали, ќе го притиснете тока и тоа ќе се отвори,а потоа ги поврзете на вашата торба.Совршен чанта справи со рака замена и декорација додатоци за чанта, чанта и крстот тело торба, го направите вашиот кеси повеќе совршен, повеќе специфичен и привлечни. 【Топло Совет】 Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.Поради влијанието на светлината, не може да биде хроматските аберации помеѓу фотографии и вистински објекти, но тоа нема да влијае на убавината на синџирот.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!.Здрав акрилна смола торба синџир чанта справи со 60cm/23.6", таа е дебела и буци да се користи како чанта справи со рака или убав прилог за торба.Карактеристики : + краток смола торба за на рака се направени од високо квалитетни материјали. + Убаво смола чанта рачка за појавување на вашите чанти, тоа го прави вашата торба сосема поинаков изглед, повеќе привлечна и креативна. + Совршена замена чанта справи со додаток за вашата чанта или чанта. + Лесно да го инсталирате, отстранлив, разновиден и издржливи. + Пакетот Вклучува : 1 PC Торба Синџир.

Особините