.

Империал Чекор Алатка 174-F Тешки-Должност Цевка Секачи (3 Единици).

Империал Чекор Алатка 174-F Тешки-Должност Цевка Секачи (3 Единици).

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тешки-Должност Цевка Секачи, 3/8 во-1 во 1/8.Применливи Материјал : Алуминиум; Месинг; Бакар; Нерѓосувачки Челик.Сечење Капа. [Max] : 1 во 1/8.Сечење Капа. [Min] : 3/8 во.Крај : Црна со Брусен Моменти.Уникатен дизајн ја елиминира spiraling за чиста енергија.Здрав челична конструкција.Повеќенаменски апликации.Сите Царски цевка секачи се 100% фабрика тестирани за да се обезбеди точна сечење.

Особините