.

sillervan Игра Картичка Складирање Багажник, Игра Диск Кула Стои Двоен Слој Заграда, Игра Складирање Полица со Gamepad Носителот, Држете се До 24 Дискови за PS5/ за PS4/ за НС/за X

sillervan Игра Картичка Складирање Багажник, Игра Диск Кула Стои Двоен Слој Заграда, Игра Складирање Полица со Gamepad

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

★ Лесно да се Поврзете На DIY собранието дизајн е донесен, со што се намалува производ волумен, го подобрува клиент производ искуство, брзо собранието, прекрасен изглед, и многу практично да ги зачувате вашите игри.Високо-квалитетни Материјали : игра диск поле складирање решетката е изработен од ABS материјал, кој е -силни и стабилни, многу издржливи, како и складирање вертикална поддршка не е лесно да падне или пресврт.Тоа е добар придружник за чување на играта касети.Лесно да се Поврзете На DIY собранието дизајн е донесен, со што се намалува производ -волумен, го подобрува клиент производ искуство, брзо собранието, прекрасен изглед, и многу практично да ги зачувате вашите игри. ➤【Лесно да се Поврзете】 На DIY собранието дизајн е донесен, со што се намалува производ волумен, го подобрува клиент производ искуство, брзо собранието, прекрасен изглед, и многу практично да ги зачувате вашите игри. ✔Лизга-отпорни и Практична настава : На дното на вертикална складирање решетката е направен не се лизга за да ги спречи лизгање, која е многу практична, особено на вашиот стакло табела врвот или мазна подот.Спецификации : Име : Игра CD Кутија за Складирање Rack Colour : Black Material : ABSPApplicable модели : одговара за PS5/за PS 4, за N-S, за X-box Серија X. Пакување Листа : Складирање Багажник*1(ве Молиме Имајте во предвид : Не Вклучува Конзола, Контролорот или Други Додатоци)Забелешка : се Должи на проблеми на осветлување ефекти и снимање агли, ќе има одредени tolerances во производ, ве молиме да се разбере.

Особините