.

Напојување Замена за ДОД Fx55 Нарушување Гитара Ефекти на Возилото Адаптер 9V
класифициран:

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

DEN 0.00
UpBright 15V AC/DC Адаптер Компатибилен со Suaoki T3 T10 D21 Г-7 S270 150Wh U10 800A Скок Стартер Моќ Банка Zeusray Z7
класифициран:

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

DEN 316.32
Omnihil AC/DC Адаптер 6V 2A (2000mA) Компатибилен со Proform 405 Ce 410 450 450ur 465re 480 CSE 490 5.0 Р 500 580 Кс 585
класифициран:

5 ГОДИНА БЕСПЛАТЕН ЗАМЕНА ГАРАНЦИЈА 3ТО ЛИЦЕ НЕ ОЕМ ДЕЛОВИ.СЕРТИФИКАТ : УЛ,ROHS.Не Содржи : Алкална / Никел

DEN 335.04
UpBright Нови Глобалната AC/DC Адаптер Компатибилен со Anker Центар II 800 A1750 500W/777Wh Generador Соларни Преносни
класифициран:

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

DEN 350.16
AC Адаптер Замена за Универзална Аудио Аполон Близнак, Аполон Близнак MkII, 5 Метри, со LED Индикатор
класифициран:

Компатибилен со : Замена за Универзална Аудио Аполон Близнак, Аполон Близнак Mk II.Текст : 100 V 240 V во светот

DEN 143.28
24V 1А Адаптер Снабдување - AC до ВАШИНГТОН 24 Volt 1000mA 500mA Достапни 5.5x2.5мм-2.1 mm Совет 24V/1А 24W за Нафта Diffuser
класифициран:

Текст : 100 V240 V 50 / 60 Hz; Излез : 24 V DC, 1 A Max.Должина на кабелот : 110cm (3.6 ft).Конектор големина : 5.5 мм x 2,5 mm (Компатиб�

DEN 215.76
[УЛ Наведени] 8 Нога Долго Omnihil AC/DC Адаптер за Напојување 12V 2A (2000mA) 5.5x2.5millimeters Компатибилен со Следната
класифициран:

Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz УЛ НАВЕДЕНИ.Сите производи се тестирани за да се надмине / исполнат

DEN 359.04
[УЛ Наведени] BrightRoom 12V 3А 36W Напојување 12V DC 36W Max Приклучок (Текст AC 100-240V, 50/60Hz, DC Излез 12V, Max
класифициран:

Текст : AC 100240 V, 50 / 60 Hz; Излез : DC 12 V, Max 3А, 36 W; Тоа може да ги обезбеди со сите amperage помалку од 3А.Внимание : 36 W M

DEN 0.00
Capbier, Новородено Бебе Момче Девојче Облека Поставите Ребрести Плетени Памук Долг Ракав Romper Панталони 3 6 9 12 18
класифициран:

9 м DC plug поларитетот : внатрешни инчен+инчен, outsideinchинчен Состојба тип : Сосема нов производ детали за Про�

DEN 0.00
UpBright Нова Глобална 12V AC/DC Адаптер за Замена за EDAC Модел EA11203A EDACPOWER ELEC DC Излез: 12-17V 12VDC 8.5 НА
класифициран:

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

DEN 839.76
UpBright 42V AC Адаптер Компатибилен со Segway Ninebot KickScooter MAX G30P G30LP Удар Скутер ES1 ES2 ES3 ES4 E22 E25 E45
класифициран:

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

DEN 927.60
HQRP AC Адаптер Работи со Vizio PA-1051-11 E190MV E220MV M220MV M190MV VM190XVT VM230XVT ТВ Телевизија Напојување Кабелот
класифициран:

HQRP® Замена AC Адаптер плус HQRP® Евра Приклучок Адаптер;.Текст : 100 V240 V AC; Излез : DC 12 V, 5 A;.Безбедносни Каракте

DEN 357.84
Т-Моќ (65W) Ac Dc Адаптер Компатибилен со Panasonic RFEA213W RFEA213W-3W RFEA214W RFEA216W RFEA216W-6W RFEA217P VSK0634
класифициран:

ТМоќ Направени со највисок квалитет , ТPowe ac адаптери се изработени со највисок квалитет на материјали к�

DEN 0.00
ABLEGRID AC/DC Адаптер за-Автобус APS-25 Russound ABUS Напојување Кабелот Кабел PS Полначот Текст: 100V - 120V AC - 240
класифициран:

Ablegrid Бренд Замена На Производот.Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Ве молиме проверете со ва�

DEN 774.72
MyVolts 18V Адаптер за Напојување Замена за Catalinbread Katzenkönig Ефекти на Возилото - НИ Plug - Премија
класифициран:

Оваа 18 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Catalinbread Katzenkönig Ефекти на возилото.Приклучокот одгов�

DEN 0.00
10Ft 18V AC/DC Адаптер за Ѕвезда Чудовиште Blaster Splashproof Говорникот Brookstone Големи Сини Партија Студио Пионер
класифициран:

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

DEN 395.76
8 Нозе Omnihil AC/DC Адаптер за Напојување 12V 1А (1000mA) 5.5x2.5millimeters Компатибилен со Јамаха P-115 P115 P-115B
класифициран:

Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz УЛ НАВЕДЕНИ.Сите производи се тестирани за да се надмине / исполнат

DEN 335.04
Оригиналниот Лаптоп Компатибилен Адаптер за Делта 19.5 V 16.9 НА 330W AC Адаптер за Полнач Компатибилен за MSI Десктоп
класифициран:

Влез : 100 до 240 V AC,1.00.6 А, 50 до 60 Hz (низ целиот свет користат).излез : 19.5v16.9a.pin големина : 4 дупки.пакување : 1x ac а�

DEN 3191.76
AC Адаптер за Black & Декер p/n: 90540242 GC1800 GC180WD HPB18 ОТВОРАЊЕ (НЕ одговара Други Модели) DC Напојување Кабелот
класифициран:

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел се наведени во оваа листа, ако вашиот модел е што не се наведе

DEN 110.16
DVE DSA-24CA-05 050400 AC Адаптер за Полнач +5V 4А-20W Префрлување Напојување со Tekswamp
класифициран:

Бренд : DVE.Модел : DSA24 CA05 050400 Влез : 100240 V~0.8 5060 Hz.Излез : 5 V 4А .Wattage : 20 W.DVE DSA24 CA05 050400 AC Адаптер за Полнач +5 V 4А20 W П

DEN 546.96
12V AC Адаптер за Полнач за Dell 22 23 24 LED Екран LCD Монитор S2340Mc S2340M S2440L S2440Lb S2740L S2340L S2240T S2340T
класифициран:

HZPOWEN производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одговара и / или над�

DEN 335.76
PK Моќ AC/DC Адаптер за Samsung HW-JM25 HW-JM25/ZA HWJM25 Безжичен Аудио Soundbar Напојување Кабелот Кабел PS Полначот
класифициран:

Текст Volt Опсег : 100240 V (во Светот во Согласност).Ве молиме да го потврдите спецификации и plug големина пред

DEN 0.00
AMSK МОЌ Ac Адаптер за полнење за Motorola X Сол Република Палубата Bluetooth и NFC Безжичен Звучник Gunmetal 89641N Батерија
класифициран:

Моќност : Текст 120 V240 V / 5060 Hz Излез : 5 V 2 A 10 Watt;.AC адаптери се CE, FCC, Ro HS уверение за безбедност.Заштита : Крато

DEN 309.60
Cisco Systems Cisco PWR-7200-AC PWR-7200-AC-RF
класифициран:

Cisco 7200 Серија 280 W AC Напојување на Модулот PWR7200AC.Cisco 7200 Серија 280 W AC Напојување на Модулот PWR7200AC.Cisco 7200 Сериј�

DEN 0.00
12V AC Адаптер за Naipo Гедеон Relaxzen Snailax Hromec Zyllion Mo Cuishle Shiatsu-Назад-Рамото и Вратот-Massager Полначот
класифициран:

КАРАКТЕРИСТИКИ / МОЌ СПЕЦИФИКАЦИИ : Само Pwr+ Полначи Имаат Дополнителни Долго 6.5 Ft Моќ Канапи / Smart Напој

DEN 335.76
PK Моќ 7.5 V AC DC Адаптер за Колман QuickPump Батерија Воздушна Пумпа за Брзо Пумпа 7.5 VDC Напојување Кабелот Кабел PS
класифициран:

Текст Volt Опсег : 100240 V (во Светот во Согласност).Излез : 7.5 V DC.Ве молиме да го потврдите спецификации и plug го

DEN 0.00
Адаптер Кабелот Снабдување Одговара за Nordictrack А. В. Т. Pro Audiostrider 800 600 900 GX4.0 GX2.0 U300 R400 E5.5 E5.7
класифициран:

Компатибилен со Nordictrack Елипсовидна Тренер,Одговара за А В Т Pro Audiostrider 600 800 900 U300 R400 E5.5 E5.7 T7 SI E7 SV CX 920 ASR 630 700 C

DEN 311.76
SSSR AC/DC Адаптер за Skullcandy 57LACZ-04 S7LACZ-04 57LACZ04 iPod Клупа Boombox Вандалот AMP Станица, Модел: S036BP1500240
класифициран:

Текст : 100 V240 V AC; одлични за replacemnt или патување назад.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : �

DEN 0.00
Hilti 435297 Мрежа Адаптер POA 81, Црна
класифициран:

Пријави контролер торбичка 100 Пријави механички вкупно станици ПОС 15 / 18 Висок квалитет.Професионална о�

DEN 0.00
UpBright Нова Глобална 13.5 V 2A AC/DC Адаптер Компатибилен со Samsung DVD-L70 DVDL70 М/В: DVD-L70/XAA DVD Пренослив Плеер
класифициран:

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

DEN 0.00
Ac Адаптер Апарат за полнење за на Крег Ctft701 Cdv513 Ctft700 Ctft716 Ctft716a Ctv1703 Ctft712 Ctft717 Ctft719 Ctft720
класифициран:

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

DEN 309.60
Универзални AC Адаптер 5V 2A Напојување Полначот AC110V да DC5V 2000mA 1500mA 1000mA 500mA Моќ Возачот 8 DC Plug Совети
класифициран:

❥【Спецификација за производ】Текст : AC100 V240 V 50 / 60 Hz.Излез : DC5 V~2 A Max моќност 10 W DC plug големина : 5.5 мм x 2.1 mm Не

DEN 0.00