.

Teakettle Стариот Церемонијата Teapot Поставите Топла Вода во Тенџере Подарок Идеи за Домашна Употреба Литургија Чисто Сребро Чај Услуга Drinkware S. Y. MMYS

Teakettle Стариот Церемонијата Teapot Поставите Топла Вода во Тенџере Подарок Идеи за Домашна Употреба Литургија Чисто

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ】 внатрешноста на чај поставите поминале низ многу полирање процеси, што го прави внатрешниот ѕид повеќе мазна, помалку се валкани и полесно да се чисти. 【НАЈДОБАР ПОДАРОК ИДЕЈА】 Спакувани во елегантна кутија.Најдобар подарок за вашето семејство и пријател на различни фестивал како што Роденден, Свадба, ден на Мајката, Таткото ден, денот на Благодарноста, Божиќ или било давање на подарок прилика. 【ИЗРАБОТКА】 Топење сребро, фалсификување, сечење, груба обработка, изработка на алатки, доработка, заварување, мариноване. 【ГАРАНЦИЈА】 Ако добиете производот со скршени, ве молиме да правите фотографии и да не контактирате по примање на пратката.Ние ќе одговор и организира вториот превозот или враќање многу наскоро.Спецификација на производот : Teapot : за 285g 375ml Condition : 100% new Craft : handmade Material : S999 фунта silver Whether пакување : исклучителен подарок кутија packaging List : (teapot X1)Совршен подарок : исклучителна подароци : рачно резбани модели се јасни, природни и значајно.Ова е прекрасен подарок за пријателите и семејството.

Особините