.

Микро Capillary Течност Колектор S01B1.0 (1.0 µL ± 0.2 µL) Наука-лабораторија-Capillary-Цевки (Пакување од 50)

Микро Capillary Течност Колектор S01B1.0 (1.0 µL ± 0.2 µL) Наука-лабораторија-Capillary-Цевки (Пакување од 50)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Стерилни и поединечно пакувани;.Стерилни и поединечно пакувани; Побезбедно : Пластични материјали (не се од стакло); Брзиот : Микро capillary акција, точни и прецизни волумен 2.2 µL± 0.3 µL или 1.0 µL ± 0.2 µL достапни; Комерцијален Пластични Микро Capillary Течност Колектор (Патент); Одлично корисничко искуство : специјално дизајнирани за полесно колекционер на солза и окуларна течност.Удобен : комбинирање на течност за собирање и издавање.нема потреба за гума крушка, полесно да се работи.

Особините