.

Африкански Молитва со Ув Телото Уметност, Блескав Бебе столче Покритие за Новороденчињата се Водат 360 Покриеност на Младата Автомобил Места Опфаќа Старечки Poncho До?

Африкански Молитва со Ув Телото Уметност, Блескав Бебе столче Покритие за Новороденчињата се Водат 360 Покриеност на Младата

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : материјал од бебето столче опфаќа се, главно, 80% полиестер + 20% spandex.Целосна печатење.Направени од високо квалитетни материјали со високо водат ткаенина, тоа е многу мека, еластична, дише и издржливи.Тоа може целосно да се заштити бебето од сончева светлина, лето, топлина или студ правец.ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ : горниот отворање на големината на нашето бебе седиште поклопецот е 13.4 инчи (34 см), долниот отворање големина е 27.6 инчи (70 cm), и висок отворање големина е 28.3 инчи (72 см).Нега за полнење е голем и флексибилен, така што е погодна за жени од сите големини.ПРИЈАТЕЛСКИ ДИЗАЈН : бебето столче покрие обезбедува 360° покриеност за мајката на доењето за да се заштити приватноста кога се случува надвор.Кога бебето спие во шетач или столче, тоа обезбедува нап-пријателска атмосфера, додека за заштита на нив од ветер и сонце.Еластичен отворање на врвот намалува светлината, ја зголемува циркулацијата на воздух, и ви овозможува да ѕиркаат во бебе.МУЛТИ-ЦЕЛ : столче крошна, старечки маска, шопинг количка корица, висок стол маска, старечки шамија, светлина ќебе, шетач маска, менување на маса маска, старечки poncho, очила, па дури и играчки!Како подарок, голем дар за expectant мајки или нови мајки!.ПЕРЕЊЕ ИНСТРУКЦИИ : се Мијат во вода температура под 40°, не се измијат, не топлина да се исуши, не железо, и не сува чиста.Ве молиме чисти пред првата употреба.Бебињата столче Опфаќа за Новороденчињата - Водат 360 Покриеност на Младата Carseats Опфаќа Старечки Poncho Доењето Шамија Шетач Крошна Африкански Молитва со Ув Телото Уметност Glowing Brand : KLL.100% заштита за вашето бебе-дише шетач awning и затемнување завеси.Чувајте ги децата на безбедно, да се избегне прав, полен, итн.Купи мултифункционален бебе столче покрие како подарок, голем дар за expectant мајки или нови мајки!Наскоро ќе стане омилен потребата за мајки!Белешки : 1.Рачно перење, машина за миење, не белење агент.2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.Ние сме подготвени да понуди задоволително услуга за секој клиент.3.Како различни компјутер на екранот боите се различни, бојата на вистинските производи може да биде малку поинаков од погоре на сликата.Ви благодариме за вашето разбирање.

Особините