.

QTKJ Сет од 2 Божиќ Дрво, Метал Свеќа Носители Мали Чај Светлина за Табела Централен Вечера Божиќ Свадба Дом и Двор Празник Декорација (Злато)

QTKJ Сет од 2 Божиќ Дрво, Метал Свеќа Носители Мали Чај Светлина за Табела Централен Вечера Божиќ Свадба Дом и Двор Празник

DEN 1903.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : 2.3"x 2"; Боја : Бела, Црна, Златна.Материјал : Метал (Пакување од 2-Парчиња дрво Свеќа Држачот.Свеќи не се вклучени.).Едноставен дизајн концепт, рационализација дизајн, убава radian, ретро стариот рачно изработени свеќник ќе ви донесе добро расположение, може да се користи како свеќа носителот или десктоп декорација.Погоден за роденден, свеќи вечера, ресторан, дневна соба, дневна соба, студија, бар и други украси.Овој креативен шупливи од моделот и исклучителна оригиналност е совршен дом десктоп декорација.

Особините