.

CAMSHAFT КОЧНИЦА СОБРАНИЕ

CAMSHAFT КОЧНИЦА СОБРАНИЕ

DEN 1140.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Meritor Вистински Кочница Собранија.VMRS : 013-017-000. Meritor е глобален снабдувач за комерцијални производители на возила за специјална индустрии, со широк спектар на резервни решенија од drivetrain да сопирачките системи.

Особините