.

Canon XA15 Професионална видео камера (Продолжува)

Canon XA15 Професионална видео камера (Продолжува)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вистински Канон 20x Висока Дефиниција Оптички Зум Објективот.Напредни HD CMOS Pro Слика Сензор со Подобрување на Слабо светло Перформанси.Full HD 1920x1080 Снимањето за Способности. 1/2.84-инчен CMOS Image Sensor Digic DV 4 Слика Процесор Assignable Копчиња за Сопствени Снимање Full HD 1920x1080 Снимањето за Способности 3.0-инчен LCD Capacitive екран осетлив на допир Tiltable Електронски Визир HD/SD-SDI Излезот Извонредна Слика Репродукција Двојна SD Картичка Слотови Вистински Канон 20x Висока Дефиниција Оптички Зум Објективот.

Особините