.

Автомобил Милениче Гнездо,задното Седиште Топло Кадифен Милениче Бустер Седиште, со Прилагодливи сигурносен Појас Складирање Торба Перат, Погоден за Патување, К?

Автомобил Милениче Гнездо,задното Седиште Топло Кадифен Милениче Бустер Седиште, со Прилагодливи сигурносен Појас Складирање

DEN 856.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Удобно кадифен материјал] : мека краток кадифен површината е наредени со дебели топло кадифен, што е многу удобно и подобро ги штити вашето домашно милениче. [Лесно да се инсталира] : Два појаси со прилагодливи токи лесно може да се инсталира на столче, и може да биде брзо инсталиран на повеќето стандардни автомобил места, погодна за различни модели на автомобили. [Безбедност за заштита] : миленичиња кревет столче со два појаси можат да бидат лесно и цврсто да се поставуваат на вашиот автомобил седиште.Не се лизга на дното дизајн спречува лизгање во автомобил и го штити вашето домашно милениче безбедност, така што, исто така, помага Да се подобри возачки безбедност. [Пренослив перница] : Без разлика колку симпатична нашите puppies се, тие често ќе почвата нивното куче автомобил седишта, но не грижете се за нашиот целосно монтажни и перат дизајн, кој е лесно да се чисти. [По-продажбата на услугата] : Ние обезбеди најдобар квалитет на производи и најдобра услуга.Ако имате било какви прашања, можете да контактирате со нас, ние ќе се обезбеди голем број на решенија за вас да се избере.Опис на производот : Погоден за сите автомобили, и седишта Тоа може да биде брзо инсталиран на повеќето стандардни автомобил седишта (предните и задните седишта), погоден за различни модели на автомобили!Дебела и мека меки и дебели кадифен внатре држи миленици топло и удобно и штити кучето е зглобовите!Надворешниот слој на Оксфорд ткаенина е абразија-отпорни и абразија-отпорни.Производ параметри : име на Производ : Автомобил милениче гнездо Производ материјал : кадифе памук, фланелен боксери, PP памук Производ големина : 50.5 * 50.5 * 23.3 CM Производ тежина : 3.6 кг Пакување листа : 1 * Автомобил милениче гнездо Совети : 1. Поради разликата во осветлувањето на екранот и снимање светлина, може да биде бојата разликата помеѓу сликата и вистинскиот објект. 2. Поради различни рачни мерни методи, грешка од 1-3 см е разумен избор.

Особините