.

Г-Хо 15 Amp РКА Автомобил Аудио Бучава Филтер Стабилизатор Земјата Јамка Isolator Трансформатор со 2 Машки и 2 Женски Приклучоци

Г-Хо 15 Amp РКА Автомобил Аудио Бучава Филтер Стабилизатор Земјата Јамка Isolator Трансформатор со 2 Машки и 2 Женски Приклучоци

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ја ЕЛИМИНИРА БУЧАВАТА – Тоа може да се елиминира бучавата на моторот на стерео и засилувачи, на алтернатор на бучава, на бучава на земјата јамка и автомобил, мотор бучава.Имајте јасна слушање средина за вас.ЗАДРЖИ БЕЗБЕДНО – 200 W и 15 A на објектот.Телото објектот се покриваат од страна на бакар материјал, имаат висока температура и топење отпорни функција.Спречете го објектот од краток спој.Задржи безбедно со вашиот автомобил.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА – Само да го инсталирате два машки приклучоци на главниот излез на главата единица, поврзете два женски приклучоци за исправноста или аудио.МАЛИ ДИМЕНЗИИ – На големината на телото е 2.52*1.50 во.Таа е погодна да се инсталира зад вашиот автомобил додаток штекер.Спаси многу простор на панел и да ја задржите на електроника жици чисти.ПОГОДЕН за ЕЛЕКТРОНИКА – Тоа е погоден за автомобил аудио засилувач, засилувач стерео приемници, кои, автомобил рог, автомобил subwoofer и така натаму.

Особините