.

Soundskins Прстени SSRINGS-v3 4X Говорникот Мулти-Големина Комплет Одговараат на Било која Големина на Говорникот

Soundskins Прстени SSRINGS-v3 4X Говорникот Мулти-Големина Комплет Одговараат на Било која Големина на Говорникот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Acoustically Печати Звучници За Подобар Звук Перформанси. 4 Ленти Од Пена Говорникот Подобрувач Прстени За Да Ги Собере Сите Големина Јазик.Ја Подобрува Стерео Звук И Го Намалува Патот На Бучава.Апсорбира Задните Бран Спречува Предните И Задните Бран Отказ И Го Намалува Панел Вибрации.Sound Skins Автомобил Говорникот Пена Прстени се дизајнирани да се направи автомобил говорникот инсталира вршење на нивниот целосен потенцијал со загуба-помалку звук.

Особините