.

BQYQFXX Говорникот Линија 3,5 мм Помошен Аудио Бучава Филтер Земјата Јамка Бучава Isolator Елиминира Компатибилен со Автомобил Стерео Аудио Систем Домашен Стерео

BQYQFXX Говорникот Линија 3,5 мм Помошен Аудио Бучава Филтер Земјата Јамка Бучава Isolator Елиминира Компатибилен со Автомобил

DEN 722.64

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ја потпевнува и зуењето се должи на земјата јамка прашања.Филтрира DC струја на сигналот пат.Конектори : 3.5 mm Машки, 3.5 мм Женски.Пасивни во линија уред.Блиску до совршен одговор од +/- 0.03 дб од 2-20,000 Hz.

Особините