.

FAKEME 3,5 мм Помошен Аудио Бучава Филтер Земјата Јамка Isolator Електрични Кола

FAKEME 3,5 мм Помошен Аудио Бучава Филтер Земјата Јамка Isolator Електрични Кола

DEN 1754.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Филтрира DC струја на сигналот пат.Ако слушате шум кога го полните вашиот уред, но не и кога работат на батеријата, а потоа овој производ треба да се реши проблемот.За уред со 3.5 мм аудио, како што се мобилен телефон или MP3 плеер, и засилувач како ПОМОШЕН влез во автомобил или домашен стерео.Конектори : 3.5 mm Машки, 3.5 мм Женски.Ја потпевнува и зуењето се должи на земјата јамка прашања.

Особините